Spor
Giriş Tarihi : 08-11-2021 21:12   Güncelleme : 08-11-2021 21:12

Ağrı’da Okul Sporları Teknik Toplantısı Yapıldı

Ağrı’da Okul Sporları Teknik Toplantısı Yapıldı

Ağrı’da Okul Sporları Teknik Toplantısı Yapıldı

Ağrı’da Okul Sporları Teknik Toplantısı Yapıldı
 
Ağrı’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde, 2021 – 2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Değerlendirme ve Planlama Toplantısı Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
 
Düzenlenen okul sporları faaliyetleri teknik toplantısına; Spor Şube Müdürü Cemil Budak, Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent Aydemir, Gençlik ve Spor Personel Şube Müdürü Gökmen Aslankılıç, Şube okul sporları üyesi Hanifi Karaoğlan, beden eğitimi öğretmenleri ve antrenörler katıldı.
Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan toplantı konuşmalar ile devam etti.
Açıklamalarda bulunan Spor Şube Müdürü Cemil Budak; Okul sporları faaliyetleri için tüm tesislerin ve tüm imkânların seferber edildiğini söyledi.
2021 – 2022 Eğitim Öğretim yılında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile paydaş kurumumuz İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştireceğimiz çok güçlü bir spor faaliyetidir. Bu yıl Okul sporları faaliyetleri 27 farklı branşta  yapacağız.
Okul sporları faaliyetinin amacı; Yetenekli gençleri keşfetmek ve daha fazla gence ulaşmak, gençleri uyuşturucu maddelerden ve kahve köşelerinden uzak tutmaktır. Yeni sezonun hayırlı olmasını diliyor, tüm sporculara ve beden eğitim öğretmenlerimize şimdiden başarılar diliyorum dedi.
Toplantı, beden eğitimi öğretmenlerine yönelik okul sporları bilgi yönetimi sistemi hakkında verilen sunum ile devam etti.