Spor
Giriş Tarihi : 22-04-2022 20:52   Güncelleme : 22-04-2022 20:52

Ağrı Serhat Genç Ofisten Anlamlı 23 Nisan Etkinliği

Ağrı Serhat Genç Ofisten Anlamlı 23 Nisan Etkinliği

Ağrı Serhat Genç Ofisten Anlamlı 23 Nisan Etkinliği

Ağrı Serhat Genç Ofisten Anlamlı 23 Nisan Etkinliği
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Özel bir rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören engelli çocuklar Ağrı Serhat Genç Ofiste kendileri için özel olarak hazırlanan aktivitelerde doyasıya eğlendi.
Gençlik çalışmalarının yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler yürüten Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Serhat Genç Ofis, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında engelli çocukları unutmadı.
Tüm Türkiye’de büyük bir coşkuyla kutlanan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Serhat Genç Ofis tarafından renkli bir etkinlik düzenlendi.
Gençlik Merkezinde düzenlenen ve coşkulu geçen etkinlikte engelli çocuklar doyasıya eğlendi. Eğlenceli dakikalara sahne olan etkinlik kapsamında çeşitli oyunlar oynayan çocuklar keyifli bir gün geçirdi. Etkinlikler kapsamında; Kuaförde saç bakımları yapılan çocuklar, Yüz Boyama, çuval yarışı, halay çekme içerikli etkinlikler ve geleneksel oyunlar ile çocuklar keyifli vakit geçirerek hem eğlendi hem diğer arkadaşları ile kaynaşma imkânı buldu.
Çocukların gülen yüzü olmayı başaran Serhat Gençlik Merkezi’nin etkinliğinden memnuniyet duyduklarını belirten okul yönetimi, bu tür etkinliklerin devamını dileyerek Gençlik Merkezi Müdürü Ebru Duru’ya ve gençlik lideri Cuma Salman’a teşekkür etti.