Spor
Giriş Tarihi : 08-01-2022 07:38   Güncelleme : 08-01-2022 07:38

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu Ağrı’da

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu Ağrı’da

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu Ağrı’da

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu Ağrı’da
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu, bir dizi programlara katılmak üzere Ağrı’ya geldi.
İlk Ziyaret Vali Dr. Osman Varol’a
Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Ağrı’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan ile birlikte Valimiz Dr. Osman Varol’u makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren, Vali Varol nazik ziyaretlerinden dolayı Genel Müdür Dr. Emre Topoğlu’ya teşekkür etti.
Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu ise, kurum olarak yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler vererek, misafirperverliğinden dolayı Valimiz Dr. Osman Varol’a teşekkür ederek, gençlerimizin yaptığı el işlemeli Türk Bayrağı armağan etti.
İl Müdürlüğüne Ziyaret
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu, Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti.
Burada gençlik faaliyetleri ve projeleri hakkında İl Müdürü Çalgan’dan bilgi alan Topoğlu yanında getirmiş olduğu hediyeyi İl Müdürü İsmail Çalgan’a armağan etti.
İl Müdürümüz Çalgan ise tarihi İshak Paşa Sarayı tablosunu Gençlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Emre Topoğlu’na takdim etti. Topoğlu, düzenlenen toplantıda şube müdürlerimiz ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Gençlik Merkezi Ziyareti
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Emre Topoğlu ve Bakanlık Uzmanları ile birlikte Ağrı Gençlik Merkezini ziyaret etti.
Burada İl Müdürü İsmail Çalgan’ dan  yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Topoğlu, daha sonra gençlik liderleri ve gönüllü gençler ile has odada bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Gençlik Merkezini gezerek gönüllerle sohbet eden Genel Müdür Dr. Emre Topoğlu gençlerin istek ve taleplerini de dinledi.
Topoğlu daha sonra Müzik ve El sanatları atölyelerini ziyaret ederek,kursiyerler ile sohbet etti.
Gençlerin istek ve taleplerini dinleyen Topoğlu burada yapılan el sanatlarını yakından inceleyerek gençlere kolaylıklar diledi.