Ağrı Haber
HV
10 ARALIK Cumartesi 11:21

MELEN ÇAYI’NDAN ESENLERLİLER GEÇTİ!

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-10-2022 09:33   Güncelleme : 22-10-2022 09:33
MELEN ÇAYI’NDAN ESENLERLİLER GEÇTİ!

Melen Çayı Rafting (6)

Esenler Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü, her ay düzenlediği özel etkinlikler kapsamında Esenlerli gençlerle soluğu Düzce’de bulunan Melen Çayı’nda aldı. Melen Çayı’nda rafting yapan gençler, akıntıya hep birlikte kürek çekti. Gün boyu devam eden etkinlik sonunda gençler hatıra fotoğrafları çektirdi.

Koruyucu kıyafetler ve özel ekipmanlarla bota binen gençler,  kendi aralarında yaptıkları yarışlarla da kıyasıya mücadele ettiler. Macera dolu anların yaşandığı yarışmalarda yine dostluk kazandı. Melen Çayı’ndaki rafting programı akşam yemeği ile sona erdi. Etkinliğin ardından gençler, gün boyu kürek çekmenin verdiği tatlı yorgunluk ve huzurla Esenler’e geri döndüler.

Etkinliğe katılan Yunus Emre Kaplan, “Arkadaşlarımızla heyecan dolu anlar yaşadık. Çok eğlendik. Rafting yapmayı çok seviyordum ve bu nedenle bu etkinliği kaçırmak istemedim. Çok güzel anılar biriktirdik” ifadelerini kullandı.

Serdar Bozdoğan ise şu ifadeleri kullandı: “Rafting farklı bir deneyim oldu bizim için. Düzce’nin temiz havasını da içimize çekerek çok güzel vakit geçirdik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”

#ozelhaber

Medektif

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi