Ağrı Haber
HV
10 ARALIK Cumartesi 12:22

TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI; İMAMOĞLU DÖRT DÖRTLÜK YALAN SÖYLÜYOR

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun konuk olarak katıldığı bir televizyon programında, kendisiyle ilgili sarf e

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-11-2022 12:36   Güncelleme : 17-11-2022 12:36
TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI; İMAMOĞLU DÖRT DÖRTLÜK YALAN SÖYLÜYOR

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun konuk olarak katıldığı bir televizyon programında, kendisiyle ilgili sarf ettiği sözlere sosyal medya üzerinden sert tepki gösterdi. Başkan Yazıcı, İmamoğlu’nun her defasında konuyu çarpıttığını ifade ederek, “Sayın Ekrem İmamoğlu, programda sadece Tuzla’da yaşanan olayla ilgili dört dörtlük 8 yalan söylediniz. Belki tatil size yakışabilir ama bu kadar yalan size bile yakışmıyor.” dedi.

 Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi.

“Sayın Ekrem İmamoğlu; 25 Ekim’de Tuzla’da bir ayıba imza attınız.   O günden sonra; yalan ve iftiralarınızla bu ayıbınızı devam ettiriyorsunuz. Bugün Haber Türk’te katıldığınız programda konuyla ilgili yalanlarınızı tekrarladınız. Cevap hakkı için bağlanmak istedim. Ancak format izin vermediği için bağlanamadım. Öncelikle belirtmeliyim: yalan beyanlarınız, iftira ve yakıştırmalarınızın İleri Psikolojik Arıtma’ya (!)

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi