Ağrı Haber
HV
27 EYLÜL Çarşamba 21:35

Tuzla'da Yaz Konserleri Sinan Akçıl ve Hande Plak İle devam ediyor...

Tuzla Belediyesinin Düzenlemiş olduğu Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Sinan Akçıl, Hande Plak ile Tuzla'da unutulmaz bir yaz konseri ile sevenleriyle buluşturuyor

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 12-09-2023 23:07
Tuzla'da Yaz Konserleri Sinan Akçıl ve Hande Plak İle devam ediyor...

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Sinan Akçıl, Hande PLak ile Tuzla'da unutulmaz bir yaz konseri ile sevenleriyle buluşuyor. 16 Eylül Cumartesi akşamı Tuzla Sahil Tören Alanı'nda gerçekleşecek olan konserde Sinan Akçıl'ın enfes sesi ve sahne performansıyla büyüleneceğiniz bu konserde, sevilen şarkılarını canlı olarak dinleme fırsatı bulacaksınız. Sinan Akçıl'ın hit şarkıları arasında "Tabi Tabi", "La La La", "Esaret", "Elde Var Hayat" gibi birbirinden güzel eserler yer alıyor. Müzik dolu bir gece geçirmek isteyenler için Sinan Akçıl'ın konseri kaçırılmayacak bir fırsat!

Tuzla'da gerçekleşecek olan bu yaz konserinde ayrıca Hande Plak da sahne alacak. Kendine özgü yorumuyla beğeni toplayan Hande Plak, duygusal şarkıları ve etkileyici sahne performansıyla kendisini dinleyenleri büyülemeye devam ediyor.

Hande Plak'ın güçlü sesi ve dokunaklı yorumuyla dinleyenleri duygusal bir yolculuğa çıkartacağı bu konser, Türk müziğinin sevilen şarkılarına yer verecek. Hande Plak'ın "Sen Yoksun Diye","Vurun Dalgalar", "Yüksek Yüksek Tepelere" gibi hit şarkılarıyla dolu bir geceyi kaçırmayın.

 

 

???? Sinan Akçıl

????Hande Plak

????DJ Performansları

???? Işık Şovları ve çok daha fazlası

16 Eylül Cumartesi

Akşam 19’dan itibaren

Tuzla Sahil Tören Alanı’ndayız

AdminAdmin

YORUMLAR